Wyróżniona oferta

Grafik - praca zdalna

opublikowano: 17 kwietnia 2024 08:28

OBPON.COM.PL

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych: banerów, grafik ogłoszeń, ofert handlowych, katalogów, folderów, newsletterów, itp.
  • tworzenie materiałów graficznych na potrzeby serwisów internetowych oraz publikowanych w kanałach społecznościowych
  • przygotowywanie materiałów graficznych do druku
  • udział w projektach związanych z komunikacją marketingową
  • aktywne budowanie wizerunku firmy w ramach zleconych zadań graficznych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość programów Adobe Illustrator, Photoshop, Adobe XD
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i terminowość w ich wykonywaniu
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Mile widziane

  • znajomość HTML- umiejętność przygotowywania szablonów do kampanii mailingowych i landing page

Oferujemy

  • każdego dnia nowe wyzwania, ciekawe projekty i dużo pozytywnej energii
  • pełne wdrożenie i opiekę doświadczonego zespołu
  • przestrzeń do rozwoju i realizacji własnych pomysłów

Informacje dodatkowe

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy kreatywnego grafika, który jest otwarty na ciekawe wyzwania i realizację zadań z wykorzystaniem własnych pomysłów. W naszym zespole cenimy kreatywność, pasję, zaangażowanie, samodzielność, ale przede wszystkim umiejętność realizowania projektów w grupie. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju w środowisku pracy otwartym na różnorodność.

Cała Polska

Od ponad dwóch dekad wspiera pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami. Świadczy usługi z zakresu rekrutacji i HR, prowadzi audyty i szkolenia oraz dostarcza aplikacje do rozliczeń z PFRON. W codziennej działalności promuje wartości, jakie niesie ze sobą biznes odpowiedzialny społecznie w zakresie aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.