Wyróżniona oferta

Asystent ds. administracyjnych w dziale nieruchomości - praca zdalna

opublikowano: 12 marca 2024 00:00

Rekrutacja na zlecenie

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • wyszukiwanie informacji w Internecie na temat rynków zagranicznych i tworzenie prezentacji z zebranych danych,
  • dbałość o terminowy spływ informacji od poszczególnych zespołów do Managera działu,
  • umieszczanie i aktualizowanie dokumentów na dysku wspólnym, zakładanie i porządkowanie dokumentów w folderach,
  • współpraca z zespołami zagranicznymi w zakresie udostępniania informacji i dokumentacji,
  • wsparcie Project Managera w bieżących obowiązkach,
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • Język angielski min. na poziomie B2 (komunikacja z zespołami zagranicznymi – pisemna oraz ustna podczas spotkań na Teamsie),
  • Ms PowerPoint na poziomie bardzo dobrym,
  • Ms Excel na poziomie podstawowym,
  • Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmowe
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwoju zawodowego

Cała Polska

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!