Wyróżniona oferta

Pracownik biurowy z obsługą programu Canva

opublikowano: 15 kwietnia 2024 15:54

Fundacja Aktywności Zawodowej

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wzorów certyfikatów o ukończonym szkoleniu przez uczestnika
  • współpraca z opiekunem szkoleń w zakresie zapotrzebowania na certyfikaty i ich wysyłki
  • przygotowywanie zestawień w zakresie przygotowywanych certyfikatów

Wymagania

  • dobra znajomość programu Canva
  • dobra organizacja pracy własnej
  • podstawowa znajomość MS Excel, Word, oraz MS Teams
  • komunikatywność i zadaniowe nastawienie do pracy
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • otwartość na współprace w zespole
  • dokładność i skrupulatność, oraz umiejętność pisania bez błędów

Mile widziane

  • doświadczenie w przygotowaniu wzorów dyplomów, certyfikatów, świadectw

Oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze 0,25 lub 0,5 etatu
  • narzędzia pracy tj. laptop i telefon
  • pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • elastyczne godziny pracy

Cała Polska