Wyróżniona oferta

Asystent ds. administracji w projektach IT- praca zdalna

opublikowano: 09 kwietnia 2024 09:12

Rekrutacja na życzenie klienta

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne zespołu w pracy związanej z realizacją projektów IT: tworzenie notatek ze spotkań, opisywanie omawianych zadań do wykonania i wysłanie do odpowiednich osób
  • nadawanie priorytetów poszczególnym zadaniom w projekcie na podstawie ustalonych terminów
  • weryfikacja poprawności i kompletności zadań wprowadzonych do systemu dla poszczególnych projektów
  • pomoc w monitorowaniu terminów i poziomu realizacji zadań, uzupełnianiu dokumentacji, raportów, itp.

Wymagania

  • znajomość MS Office na poziomie ponadpodstawowym
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego niezbędna do współpracy z pracownikami na różnych stanowiskach w organizacji
  • chęć zdobywania wiedzy w zakresie obsługi nowych programów
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • dobre organizacja pracy, dbałość o szczegóły i detale
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • zainteresowanie branżą IT

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w formie zdalnej w międzynarodowej firmie wraz z niezbędnym do pracy sprzętem
  • atrakcyjne benefity w postaci dofinansowania do karty Multisport, voucherów rabatowych na zakupy produktów firmowych, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, itp.
  • przyjazną atmosferę pracy oraz pełne wsparcie Zespołu, którzy chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem

Cała Polska

Naszym partnerem jest międzynarodowa sieć handlowa, która tylko na terenie Polski dostępna jest już w ponad 200 lokalizacjach. Jej rozwój stał się możliwy dzięki atrakcyjnej ofercie asortymentowej, zarządzanej przez różnorodny, zaangażowany zespół, w którym mocną rolę odgrywają osoby z niepełnosprawnościami. Wszystkim pracownikom firma zapewnia atrakcyjne warunki pracy w przyjaznym i otwartym środowisku. Aplikuj już dziś i wejdź na zupełnie nową ścieżkę zawodową!