Wyróżniona oferta

Asystent ds. faktur- praca zdalna

opublikowano: 21 marca 2024 00:00

Rekrutacja na zlecenie

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • akceptowanie faktur w systemie
  • weryfikacja płatności od dostawców
  • wystawianie dokumentów transportowych np. oświadczenie o wywozie towaru
  • praca w arkuszu kalkulacyjnym (rozpisywanie i rozliczanie kosztów, tworzenie zestawień i raportów)
  • współpraca z działem finansowym

Wymagania

  • znajomość Ms Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • dobra organizacja pracy własnej
  • chęć zdobywania nowych umiejętności
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • pracę w 100 % w formie zdalnej, 7h dzień pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dodatkowe benefity
  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz vouchery rabatowe na zakup asortymentu pracodawcy
  • profesjonalne wdrożenie abyś mógł poczuć się swobodnie w pełnionych obowiązkach
  • życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na kreatywną współpracę

Cała Polska

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!