Wyróżniona oferta

Asystent ds. kampanii marketingowych - praca zdalna

opublikowano: 25 kwietnia 2024 08:55

Rekrutacja na zlecenie

Cała Polska

Zakres obowiązków

  • wsparcie w przygotowaniu i weryfikacji poprawności treści marketingowych (sprawdzanie literówek, interpunkcji, cen na gazetkach)
  • wyszukiwanie informacji i nowych inspiracji w Internecie
  • weryfikacja działań konkurencji w social media
  • przygotowanie raportów i prezentacji w oparciu o gotowe dane (Ms Excel lub Power Point)
  • wsparcie zespołu w codziennej pracy

Wymagania

  • nie wymagamy wykształcenia lub doświadczenia w marketingu i social media, wystarczy zainteresowanie tą tematyką
  • znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym jest niezbędna do współpracy z zagranicznymi zespołami (weryfikacja podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • znajomość Microsoft Office na poziomie podstawowym do przygotowania zestawień i prezentacji (Word, Excel, PowerPoint)
  • łatwość oraz chęć nauki obsługi nowych programów
  • dokładność, uważność, dbałość o szczegóły i detale w weryfikacji poprawności treści
  • dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia prezentacji w PowerPoint

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnej w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy
  • atrakcyjne benefity (vouchery rabatowe na produkty firmowe, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna)
  • wdrożenie w zadania i wsparcie w codziennej pracy doświadczonego zespołu

Informacje dodatkowe

Nasz dział zajmuje się social mediami (facebook, instagram, tik tok), w tym tworzeniem treści do kampanii i materiałów marketingowych. Poszukujemy kreatywnej osoby, która interesuje się kanałami społecznościowymi i chciałaby zdobyć doświadczenie w tym obszarze w międzynarodowym zespole.

Cała Polska

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!